İzmir Boyasız Göçük Onarım Merkezi

İzmir Boyasız Göçük Onarım Merkezi

Aracınızın orijinalliğini koruyarak sizi bütün darbe ve göçüklerden kurtarıyoruz!

Boyasız Göçük Düzeltme/Onarımı

Araçların kaporta aksamında meydana gelen göçükler, araç sahipleri için ciddi sorunlara neden olabiliyor. Kaporta aksamının, aracın dışarıya açık olan en temel noktası olmasından kaynaklı da göçük problemleri çok sık karşılaşılan araç sorunlarından birisi oluyor. Araç kaportasında meydana gelen göçük için eski stilde uygulanan düzeltme ve boyama işlemiyle araç piyasa değerinde ciddi kayba neden oluyor. Araç orijinalliğinin bozulmasına neden olan bu uygulama yerine servisimizde İzmir boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilmektedir.

PDR kısaltmasıyla bilinen boyasız göçük düzeltme işlemiyle araç kaporta aksamında oluşan(boyanın zarar görmediği) göçükler, yeni nesil sistem ve araçlar vasıtasıyla onarılmaktadır. İzmir boyasız göçük onarımı uygulamalarımız ile aracınızın boyasının orijinalliğinde bozulma olmaması sağlanmaktadır. Uygulama sonrasında aracın yeniden ilk günkü görünümü/özelliği geri kazanmasını güvence ediyoruz.

Boyasız Göçük Düzeltme Tekniği Hangi Durumlarda Uygulanır?

Yeni nesil teknolojik sistem ve cihazları kullandığımız İzmir boyasız göçük tamiri işlemlerinde, araçtaki göçük durumunun belirli kriterleri karşılaması gerekir. Örneğin aracınızın kaporta aksamında meydana gelen göçümün boyasız onarımının yapılabilmesi için boyasının zarar görmemiş olması gerekmektedir. Böylelikle göçük onarımı sonrasında araç boya uygulamasına gerek olmaz.

Göçüğün sağlıklı bir şekilde onarımının gerçekleştirilebilmesi için göçük ebatlarının “5 cm” çapa kadar olmalıdır. Bu durumda bulunan araçlarda hızlı ve kaliteli bir şekilde boyasız göçük onarım işlemi uygulanarak, aracınızın ilk günkü haline döndürülmesi sağlanabilmektedir.

Boyasız Göçük Düzeltme İşleminin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde pek çok araç servisinde araçlardaki göçük sorununa eski usulde müdahale edilmektedir. Eski teknikler kullanılarak yapılan göçük düzeltme müdahaleleri, yapılışları gereğince işlem sonrasında boya müdahalesini gerektirmektedir. İzmir boyasız göçük düzeltme uygulamalarımızda ise işlemler hassas şekilde uygulanarak, işlem sonrasında boyama işlemine gerek kalmamaktadır.

  • Yeni nesil teknoloji ürünü sistem ve cihazları kullandığımız İzmir boyasız göçük onarma tekniği ile aracınızın orijinalliği bozulmamaktadır.
  • İşlem sonrasında araç, tıpkı hasar almadan önceki haline döner.
  • İşlem sonrasında aracın ikinci el satış değerinde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz.
  • Göçük sorunlarının daha düşük maliyetlerle çözüme kavuşturulmasını sağlar.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Boyama işleminin gerekli olmadığı boyasız göçük düzeltme işlemi için hassas sistemler kullanıyoruz. Uzman personellerimiz tarafından aracınızın kaporta aksamında meydana gelen göçüğün durum ve büyüklüğüne göre uygun olan şekilde müdahalede bulunmaktadır. Uzmanlarımız aracınızın kaportasındaki göçüğün ebatlarına göre panelin arka bölümüne özel aletler ile müdahalede bulunur. İç kısımdan dışarıya doğru hafif “masaj” tekniği olarak belirtilen stilde göçüğün giderilmesi sağlanır.

Günümüzde üretilen otomobillerin hemen hemen tamamında panel arkasına erişim imkanı bulunmaktadır. İzmir boyasız göçük düzeltme servisimizde panel arkasına ulaşılamayan bir otomobil modeline sahipseniz de yeni nesil yöntemlerle çözüm sağlanmaktadır. Panel üzerinden bu defa çekme tekniği kullanılarak, yine boya gerektirmeden göçük düzeltme işlemi yerine getirilebilmektedir.

İzmir Boyasız Göçük Düzeltme Hizmetini Nasıl Kullanabilirim?

Servisimiz, boyasız göçük hasarı onarımında yakaladığı yüksek başarı yüzdesiyle İzmir ve çevre illerinde en çok tercih edilen servis konumunda bulunuyor. Uzman ekiplerimiz, yeni nesil teknolojiyi barındıran sistem altyapımız ve teknik teçhizatlarımız ile araçlarınızdaki göçük sorundan değer kaybı oluşmadan kurtulabilmenize yardımcı oluyoruz.

Aracınızın kaporta aksamında meydana gelen göçüğü ciddi bir sorun olmaktan çıkartan PDR tekniğinin avantajlarından yararlanmak için hemen İzmir boyasız göçük onarım servisimiz randevu alabilirsiniz. Hızlı ve dinamik ekibimiz tarafından aracınızdaki göçük kısa sürede giderilerek, tarafınıza hasar almadan önceki orijinalliğini koruyacak şekilde teslim edilir. Hemen randevu almak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Hemen Ara