Far Temizleme

Far Temizleme

İzmir Far Temizleme

Far Temizleme

Araçların farları, çevresel faktörler başta olmak üzere dış etkenler nedeniyle zaman içerisinde yıpranır. Bu yıpranma araç farında çizilmenin dışında parlaklığını kaybetme şeklinde de meydana gelebiliyor. Aracınızın farlarının parlaklığını yitirmesi ve hatta sararması durumunda komple farı yenilemeniz gerekmiyor. Yenilikçi far temizleme uygulamalarıyla aracınızın farları ilk günkü haline döndürülebiliyor. İzmir far temizleme hizmetlerimizle aracınızın sararan, parlaklığını kaybeden tüm farları için kapsamlı ve kaliteli bir temizleme işlemi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Far Temizleme

Far temizleme işlemleri, İzmir far temizleme servisimizde son teknoloji sistem ve ürünler ile yüksek hassasiyette gerçekleştirilir. Aracınızın farlarının ön camındaki sararma ve katman oluşumu özel ilaçlar vasıtasıyla 100% oranında temizlenir. Ayrıca kir vb. etkenlerden dolayı araç farlarınızın kararan ve eskiyen mercekleri içinde temizleme uygulaması gerçekleştirilir. Böylelikle aracınızın farları ilk görünümüne kavuşur.

Profesyonel far temizleme işlemleri sayesinde aracınızın farlarında görsel sonuçların yanı sıra teknik etkiyi de somut biçimde hissedebilirsiniz. Çünkü kirlenen farlarda zamanla fonksiyon performansında da kayıplar gözlemleyebilirsiniz. Hassas far temizleme işleminin ardından aracınızın farları kaybettiği performansını da geri kazanır. Farlarınızda yalnızca yüzeyselle sınırlı kalmayan kapsamlı temizleme işlemleri için servisimizde müdahale sonrası su almama güvencesi de sunulmaktadır.

Kullandığımız özel sistem ve ilaçlar sayesinde aracınızın farlarında kirlenmeye karşı da etkin korumada sağlanır. Böylelikle farlarınızın yeniden eskisi gibi çok kısa süre içerisinde yeniden aşırı kirlenmeye maruz kalmaması da güvence edilir.

Hemen Ara