Dolu Hasarı Onarımı

Dolu Hasarı Onarımı

İzmir Dolu Hasar Onarımı

Dolu Hasar Onarımı

Son yıllarda eskiye nazaran çok daha sık karşılaşılan şiddetli dolu yağışları, araçlar açısından ciddi tehdit oluşturuyor. Devasa boyutlardaki doluların yüksek şiddette araç kaporta aksamına düşmesi, aracın ciddi hasarlar almasına neden olabiliyor. Dolu yağışları sonucunda yüzeyi zarar gören araçlar için profesyonel İzmir dolu hasarı onarımı hizmetleri sunuyoruz. Servisimizde aracınızın yüzeyinde dolu kaynaklı meydana gelen tüm göçük sorunları hızlı ve kaliteli bir şekilde onarılır.

Kaliteli ve Boyasız Dolu Hasar Onarımı

Yenilikçi teknolojilere yer verdiğimiz servisimizde İzmir dolu hasar onarımı işlemlerini boyasız olarak uygulamaktayız. Servisimizde kullandığımız sistem ve cihazlar vasıtasıyla, aracınızın yüzeyinde dolu yağışı kaynaklı meydana gelen göçükler boyasız olarak onarılabiliyor. Boyasız göçük onarımı tekniğini kullanarak, dolu yağışının aracınızda oluşturacağı göçük sorunlarını kaliteli bir şekilde gideriyoruz.

Boyasız uygulamalar ile aracınızdaki göçükler giderilirken, boyama işlemine gerek kalmamaktadır. Aracınızda boyasız göçük tamiri tekniğinin uygulanabilmesi için araç boyasının zarar görmemesi ve göçüğün en fazla 5 cm çapında olması gereklidir. Dolu yağışından kaynaklı araç göçüklerinde yüksek oranda bu kriterler sağlanabildiğinden, boyasız göçük onarımı tekniğiyle müdahale edilebilmektedir.

Araçlarınız için İzmir dolu hasar onarımı işlemleri panelin iç kısmından “masaj” tekniğiyle, paneli dış kısmından ise “yapıştırmalı göçük çektirme” tekniğiyle uygulanır. Bu işlemlerde aracınızın boyasının hasar görmemiş olması durumunda müdahaleden kaynaklı da boyama gerekmez. Böylelikle dolu yağışında aracınızda göçüklerin meydana gelmesi, aracınızın ikinci el piyasa değerinin düşmesine de neden olmaz.

Hemen Ara